طراحی و برنامه نویسی وب

ورکشاپ تخصصی دریافت و فارسی سازی قالب های اورجینال 1401

  • روزهای برگزاری: دوشنبه- یک روزه
  • ساعات برگذاری: 20:00 الی 22:00
  • 43 شرکت کننده

ورکشاپ دریافت سورس تم ها و فارسی سازی تمپلیت های خارجی (انگلیسی و...) مخصوص دانشجوهای دوره نیم فصل دوم 1401. با این ورکشاپ قادر خواهید بود هر نوع تم رو دریافت و زبان هر نوع تمپلیتی رو تغییر بدید...

10  
-
0 نظر ثبت شده

سرفصل و جزئیات آموزش

آکادمی MaTeam برای افزایش توانمندی هنرجویان و سهولت کار طراحی اقدام به برگزاری این ورکشاپ میکند. در شرایط فعلی که امکان خرید نسخه های اصلی تم ها و پلاگین های طراحی سایت خیلی سخت و تقریبا غیر ممکن میباشد شما با گذراندن این ورکشاپ میتوانید به راحتی همه تمپلیت های پرو(نسخه پولی )و نسخه اصلی انواع پلاگین را دریافت و فارسی سازی کنید و در پروژه های خود استفاده کنید!! این ورکشاپ به افزایش توانایی های شما در بازار کار کمک میکند.

نرم افزارهای مرتبط با آموزش

جمع‌بندی آخر

سرفصل های ورکشاپ تخصصی دریافت و فارسی سازی قالب های اورجینال 1401

امیر غفاری

امیر غفاری

طراح و برنامه نویس وب / موبایل

سلام من امیر غفاری هستم! طراح و برنامه نویس وب و موبایل! حدودا 10 سال هست که در حوزه برنامه نویسی فعالیت میکنم و در حال حاضر 3 سال هست که مشغول به تدریس هستم...

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده! اولین نفری باش که نظرشو ثبت میکنه!

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر، ابتدا وارد شوید.

ورکشاپ تخصصی دریافت و فارسی سازی قالب های اورجینال 1401
قیمت ویژه

500,000 تومان

این سایت دارای مجوز رسمی از جمهوری اسلامی ایران بوده و به استناد نماد های زیر، خرید از این وب سایت کاملاً ایمن و تایید شده می باشد!

ویژگی دوره
  • 43 شرکت کننده
  • روزهای برگزاری: دوشنبه- یک روزه
  • پیش نیاز: Html و CSS
  • ارائه مدرک: ندارد

خدمات منتورینگ

شما در طول دوره ی آنلاین میتوانید یک پشتیبان یا همراه داشته باشید و تمامی تمرین ها و مشکلات خودتون رو با اپراتور های ما در میان میگذارید! چی بهتر از اینکه قدم به قدم در کنار اساتید و آموزش های آنلاین بتونی از طریق پشتیبان هم ارزیابی بشی و مشکلاتت رو توی کمترین زمان ممکن حل کنی؟!!