آموزش برنامه نویسی
آموزش پایتون

پکیج آموزشی بینایی کامپیوتر با پایتون

  • مدت زمان: 22 ساعت
  • 84 شرکت کننده

بینایی ماشین محصولی از چندین فناوری و تکنیک است. هدف بینایی ماشین این است که بتوان امکان پایش و تحلیل محیط مبتنی بر تصاویر گردآوری شده را به یک ماشین داد. بینایی ماشین معمولا در صنعت کاربرد دارد. مواردی مانند نظارت خودکار ، کنترل فرآیند و سیستم راهبر ربات از کاربردهای بینایی ماشین هستند.

4  
-
0 نظر ثبت شده

سرفصل و جزئیات آموزش

بینایی کامپیوتر یک شاخه از علم کامپیوتر است که روی تقلید سیستم بینایی انسان تمرکز دارد. هدف بینایی کامپیوتر این است که کامپیوتر بتواند اشیا را مثل انسان در یک تصویر یا فیلم، درک و تحلیل کند. با پیشرفت‌های اخیر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ  به تازگی گام‌های بزرگی به سمت این خواسته برداشته شده است. نمونه‌هایی را در این آموزش بینایی کامپیوتر با هم تجربه می‌کنیم.

 

 

ما در این دوره از  صفر به این مباحث پرداختیم ، از اجزا تشکیل شده تصاویر دیجیتالی و بعد چشم انسان و بعدش یاد میگیرید  که با کتابخانه OpenCv  بتوانید این بینش رو به کامپیوتر بدید و باید و نباید ها برایش تعریف کنید

 

بسیاری از شرکت ها مانند تسلا با تلفیق از بینایی کامپیوتر و هوش مصنوعی در صنعت خود موفق شده و در آینده نزدیک کشورای پیشرفته به دنبال نیروهایی هستن که  در هوش مصنوعی و بینایی کامپیوتر فعالیت می‌کنند

 

نرم افزارهای مرتبط با آموزش

جمع‌بندی آخر

سرفصل های پکیج آموزشی بینایی کامپیوتر با پایتون

محمد صادق کریمی

محمد صادق کریمی

برنامه نویس هوش مصنوعی

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده! اولین نفری باش که نظرشو ثبت میکنه!

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر، ابتدا وارد شوید.

پکیج آموزشی بینایی کامپیوتر با پایتون
قیمت ویژه

4,500,000 1,500,000 تومان

این سایت دارای مجوز رسمی از جمهوری اسلامی ایران بوده و به استناد نماد های زیر، خرید از این وب سایت کاملاً ایمن و تایید شده می باشد!

ویژگی دوره
  • 84 شرکت کننده
  • مدت زمان: 22 ساعت
  • پیش نیاز: پایتون مقدماتی و پیشرفته
  • ارائه مدرک: ندارد

خدمات منتورینگ

شما در طول دوره ی آنلاین میتوانید یک پشتیبان یا همراه داشته باشید و تمامی تمرین ها و مشکلات خودتون رو با اپراتور های ما در میان میگذارید! چی بهتر از اینکه قدم به قدم در کنار اساتید و آموزش های آنلاین بتونی از طریق پشتیبان هم ارزیابی بشی و مشکلاتت رو توی کمترین زمان ممکن حل کنی؟!!