قوانین و شرایط وبسایت آموزشی آکادمی Ma Team

بازدیدکننده گرامی، لطفا به هنگام عضویت در وبسایت آکادمی و ثبت نام دوره ها به شرایط و قوانین آکادمی توجه نمایید عضویت و ثبت نام شما به منزله آگاهی کامل از موارد زیر است: توانید نتیجه آن را در رضایت دانشجویان عزیز مشاهده کنید..

ثبت نام دوره ها، پکیج و ورکشاپ ها فقط در زمان های اعلام شده قبل از شروع کلاس ها امکان پذیر میباشد.
تایید ثبت نام شما فقط با احراز هویت شما امکان پذیر است. لطفا بعد از عضویت در وبسایت مدارک مربوط به اطلاعات شخصی خود را آپدیت نمایید.
ثبت نام شما در کلاس ها فقط بعد از پرداخت شهریه تایید خواهد شد.
در صورت لغو کلاس ها توسط هنرجو تا قبل از شروع دوره، پکیج یا ورکشاپ ها مبلغ 50% درصد عودت داده خواهد شد.
لغو ثبت نام و انصراف پس از شروع اولین جلسه دوره غیر ممکن است و امکان بازگشت وجه وجود ندارد پس دانشجویان دقت نمایند که به دلیل فرایندهای مالی و تسهیم حق السهم ذی النفعان هر دوره،‌ امکان بازگشت هزینه پرداخت شده پس از خرید وجود ندارد لذا در خرید خود دقت نمایند.
شما پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت نام در دوره، دانشجوی دوره شناخته می شوید. پس از ثبت نام در دوره محتوای فایل و ویدیو هم در اختیار شما قرار می گیرد. این محتوا تنها برای استفاده توسط دانشجویان دوره است پس شما حق بازنشر محتوای دوره اعم از ویدئوها، پروژه‌ها و … را در هیچ قالب و کانالی نخواهید داشت و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.
مشاهده ویدیو ها تنها در وبسایت آکادمی و به صورت آنلاین مجاز میباشد.
هنگام ثبت نام در دوره ها حتما به ثبت کامل و دقیق نام و نام خانوادگی به صورت فارسی دقت نمایید. زیرا گواهینامه دوره فقط به نام ثبت شده در حساب کاربری شما قابل صدور است و در پایان دوره نام و نام خانوادگی شما با نام مندرج در کارت ملی ارسال شده مطابقت داده خواهد شد.
کاربران سایت حق دانلود فیلم ها یا نشر انها و سایر محتویات سایت را ندارند.
کپی برداری از طراحی و قالب سایت ممنوع است.
اسکرین شات از اطلاعات سایت و کپی گرفتن از اطلاعات سایت درصورت نشر ان ممنوع است.
کاربر حق ندارد حساب کاری خود را در اختیار دیگران بگذارد.
رگونه رونوشت و کپی از مطالب حهت انتشار ممنوع است.
هرگونه سعی در ایجاد اختلاف در وبسایت مانند حملات سایبری به هرنوع از قبیل DDOS و... قابل پیگیری است.
منظور از پشتیبانی: صرفا جهت تبیین و پاسخ به سوالات آموزشی مرتبط با مطالب ارائه شده در دوره در مدت زمان تعیین شده می باشد. محتوای ارائه شده، صرفا جنبه اموزشی داشته و جنبه سیگنال ندارد و هرگونه اعمال و پیاده سازی این اموزش ها در صورتی که منجر به زیان یا خسارت به کابر شود مسئولیتی برعهده تیم فنی، پشتیبانی و مدیران وبسایت نیست. همچنین در صورت ارایه تحلیل یا سیگنال پیشنهادی در هر یک از قسمت های سایت یا دوره های آموزشی مسئولیت بررسی و استفاده از آن بر عهده کاربر میباشد.
10.مدت زمان پشتیبانی از زمان اعلامی شروع شده و صرفا محدود به زمان اعلامی ست و هیچ عذری جهت تمدید ان به جهت عدم استفاده ی کاربر پذیرفته نیست . مگر به صلاحدید مدیریت سایت .
اگر نیاز به به روز شدن و تغییر اطلاعات کاربری باشد کاربر موظف به تکمیل اطلاعات خواسته شده می باشد.
مسئولیت صحت اطلاعات ارائه شده توسط کاربر برعهده کاربر بوده و درصورت وجود ارائه هرگونه اطلاعات کذب یا خلاف واقع مسئولیت قضایی برعهده ی وی میباشد.
کاربر موظف است از حساب بانکی خود محتوای اموزشی را خریداری کند و درصورتی که از اطلاعات بانکی دیگران برای انتقال مبلغ استفاده کند هرگونه مسولیت برعهده صاحب شماره موبایل اعلامی توسط کاربر می باشد.
هرگونه توهین ، تهدید ، تهمت و سایر گفتارهای محرمانه علیه پشتییان و سایر اعضای تیم اموزشی ممنوع و قابل پیگیری است.
اگر قوانین کشوری یا جهانی منجر به نسخ شدن یا بی استفاده ماندن محتویات اموزشی گردد هیچ مسئولیتی برعهده مدیریت وبسایت نیست.
مدیریت هرزمان میتواند به صلاحدید تمام یا بخشی از قوانین را تغییر دهد و درصورت اعمال به اطلاع کاربر میرسد و کاربر موظف به رعایت ان است. قبول قوانین اولیه به منزل قبول تمامی تغییرات بعدی درقوانین میباشد.
مسئولیت وبسایت صرفا در حدود متن این قوانین می باشد و خارج این توافق مسئولیتی برعهده مدیر وبسایت نیست.
دانشجو تعهد دارد که در هیچ یک از تکالیف، آزمون‌ها و پروژه‌ها تقلب نکند. درصورتی که مشخص شود در طی دوره تقلب نموده است نمره صفر برای وی منظور می‌شود و استاد یا اپراتور حق دارد دسترسی وی را به دوره حذف نماید.
دانشجو تعهد دارد که تمام دوره را شخصا بگذراند. مدیریت آکادمی و اساتید می‌توانند در صورت لزوم مصاحبه‌ای با فارغ التحصیلان دوره انجام دهد و اگر مشخص شود که دوره توسط ایشان طی نشده است این اختیار را دارد تا از ارائه گواهی نامه پایان دوره به ایشان خودداری کند.با توجه به علاقه‌مندی دانشجویان برای معرفی فرصت‌های شغلی مناسب از یک طرف و اشتیاق شرکت‌ها برای جذب نیروهای مستعد و توانمند، درصورت درخواست شرکت‌ها، رزومه فارغ‌التحصیلان در اختیارشان قرار می‌گیرد تا درصورت نیاز با افراد مورد نظر تماس گیرند.

خدمات منتورینگ

شما در طول دوره ی آنلاین میتوانید یک پشتیبان یا همراه داشته باشید و تمامی تمرین ها و مشکلات خودتون رو با اپراتور های ما در میان میگذارید! چی بهتر از اینکه قدم به قدم در کنار اساتید و آموزش های آنلاین بتونی از طریق پشتیبان هم ارزیابی بشی و مشکلاتت رو توی کمترین زمان ممکن حل کنی؟!!