بازدیدکننده گرامی، لطفا به هنگام عضویت در وبسایت آکادمی و ثبت نام دوره ها به شرایط و قوانین آکادمی توجه نمایید عضویت و ثبت نام شما به منزله آگاهی کامل از موارد زیر است:

قوانین مجموعه

ثبت نام دوره ها، پکیج و ورکشاپ ها فقط در زمان های اعلام شده قبل از شروع کلاس ها امکان پذیر میباشد.
تایید ثبت نام شما فقط با احراز هویت شما امکان پذیر است. لطفا بعد از عضویت در وبسایت مدارک مربوط به اطلاعات شخصی خود را آپدیت نمایید.
ثبت نام شما در کلاس ها فقط بعد از پرداخت شهریه تایید خواهد شد.
در صورت لغو کلاس ها توسط هنرجو تا قبل از شروع دوره، پکیج یا ورکشاپ ها مبلغ 50% درصد عودت داده خواهد شد.
لغو ثبت نام و انصراف پس از شروع اولین جلسه دوره غیر ممکن است و امکان بازگشت وجه وجود ندارد پس دانشجویان دقت نمایند که به دلیل فرایندهای مالی و تسهیم حق السهم ذی النفعان هر دوره،‌ امکان بازگشت هزینه پرداخت شده پس از خرید وجود ندارد لذا در خرید خود دقت نمایند.
شما پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت نام در دوره، دانشجوی دوره شناخته می شوید. پس از ثبت نام در دوره محتوای فایل و ویدیو هم در اختیار شما قرار می گیرد. این محتوا تنها برای استفاده توسط دانشجویان دوره است پس شما حق بازنشر محتوای دوره اعم از ویدئوها، پروژه‌ها و … را در هیچ قالب و کانالی نخواهید داشت و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.
مشاهده ویدیو ها تنها در وبسایت آکادمی و به صورت آنلاین مجاز میباشد.
هنگام ثبت نام در دوره ها حتما به ثبت کامل و دقیق نام و نام خانوادگی به صورت فارسی دقت نمایید. زیرا گواهینامه دوره فقط به نام ثبت شده در حساب کاربری شما قابل صدور است و در پایان دوره نام و نام خانوادگی شما با نام مندرج در کارت ملی ارسال شده مطابقت داده خواهد شد.
فعالیت در تالار گفتگو فقط برای اعضا دوره ها و پکیج و ورکشاپ ها امکان پذیر است و هویت شما باید احراز شده باشد.
برای دریافت نمرات کلاسی به صورت کامل دانشجو موظف است در زمان های تعیین شده توسط اساتید تمرین های مربوط به هر جلسه را ارسال نماید.
ارسال تمرین ها به صورت مداوم توسط هنرجو امتیاز دارد.
تعداد غیبت های مجاز و موجه برای دانشجو در طول دوره فقط 3 جلسه میباشد. در صورتی که هماهنگی با اپراتور های مربوطه انجام شود و تمرین ها و فایل های کلاسی بررسی شود.بیشتر از ۳ جلسه هنرجو باید در قسمت تیکت ، غیبت خود را موجه کند .
دورهای آموزشی مانند دوره "چهار فصل " و دورهای از این نظیر که دوره بصورت فصل به فصل آموزش داده میشود ولی در واقع یک دوره می باشد در صورت حذف دانشجویان در طول دوره ،به علت تکمیل نکردن کل دوره ، تمامی ویدیو ها فصل های طی شده توسط دانشجو پاک خواهد شد
دانشجو تعهد دارد که در هیچ یک از تکالیف، آزمون‌ها و پروژه‌ها تقلب نکند. درصورتی که مشخص شود در طی دوره تقلب نموده است نمره صفر برای وی منظور می‌شود و استاد یا اپراتور حق دارد دسترسی وی را به دوره حذف نماید.
تالار گفتگو هر دوره به منظور برقراری ارتباط دانشجویان و پاسخ به سوالات یکدیگر طراحی شده است. دانشجو مجاز است در چهارچوب قوانین سایت سوالات خود را مطرح و یا نظرات و پاسخ‌های خود را ثبت کند. بدیهی است درصورت عدم رعایت قوانین یا شئونات، مسئولان آکادمی می‌توانند سوال یا پاسخ را حذف کند. همچنین آکادمی در قبال درستی یا نادرستی پاسخ‌‌ سوالات در تالار گفتگو هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و نمایش پاسخ‌ها به هیچ وجه به معنای تایید محتوایی آن‌ها از طرف ما نیست.
دانشجو تعهد دارد که تمام دوره را شخصا بگذراند. مدیریت آکادمی و اساتید می‌توانند در صورت لزوم مصاحبه‌ای با فارغ التحصیلان دوره انجام دهد و اگر مشخص شود که دوره توسط ایشان طی نشده است این اختیار را دارد تا از ارائه گواهی نامه پایان دوره به ایشان خودداری کند.با توجه به علاقه‌مندی دانشجویان برای معرفی فرصت‌های شغلی مناسب از یک طرف و اشتیاق شرکت‌ها برای جذب نیروهای مستعد و توانمند، درصورت درخواست شرکت‌ها، رزومه فارغ‌التحصیلان در اختیارشان قرار می‌گیرد تا درصورت نیاز با افراد مورد نظر تماس گیرند.