به‌صورت پیش ثبت‌نام و واریز کارت به کارت: در این روش شما با مراجعه به صفحه ثبت نام دوره مورد نظر از شرایط، شهریه و زمان برگزاری دوره مدنظر خود آگاهی پیدا کنید و با توجه به مبلغ شهریه خود درصدی از مبلغ شهریه را به‌عنوان پیش‌پرداخت واریز می‌کنید تا در دوره آموزش شرکت کنید.

برای اطلاع از تاریخ و زمان دقیق شروع دوره‌ها، شما می‌توانید با مراجعه به صفحه دوره مورد نظر از تاریخ و زمان شروع دوره مطلع شوید.

طبق تجربه با اطمینان می گوییم هنرجویان عزیز پس از شرکت در دوره های آکادمی ما ، پس از اتمام دوره بطور کامل بر موضوع مربوطه مسلط بوده و قادر به اشتغال و کسب درآمد خواهند بود.

پشتیبانی کلاس های ما علاوه بر استاد و کلاس های رفع اشکالی که برگزار می کنیم ،در تلگرام هم به صورت 24 ساعته ما اپراتور هایی ماهر برای پاسخگویی شما عزیزان قرار داده ایم.

بله در صورتی که دوره را به صورت کامل بگذرانید و با اتمام هر فصل نمرات مربوط به آزمون دوره را کسب کنید مدارک مختلفی از آکادمی ما دریافت خواهید کرد.

خدمات منتورینگ

شما در طول دوره ی آنلاین میتوانید یک پشتیبان یا همراه داشته باشید و تمامی تمرین ها و مشکلات خودتون رو با اپراتور های ما در میان میگذارید! چی بهتر از اینکه قدم به قدم در کنار اساتید و آموزش های آنلاین بتونی از طریق پشتیبان هم ارزیابی بشی و مشکلاتت رو توی کمترین زمان ممکن حل کنی؟!!